دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حجة الاسلام والمسلمین رفیع

دیدار-مدیر-کل-فرهنگ-و-ارشاد-اسلامی-با-حجه-الاسلام-والمسلمین-رفیع
۰۳ دی ۹۷
به گزارش روابط عمومی موسسه مجمع الفکر الاسلامی؛ حجة الاسلام والمسلمین رفیع مدیر عامل موسسه صبح امروز در سالن جلسات موسسه با مهندس حسینی کاشانی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه مجمع الفکر الاسلامی؛ حجة الاسلام والمسلمین رفیع مدیر عامل موسسه  صبح امروز در سالن جلسات موسسه با مهندس حسینی کاشانی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دیدار کرد.

در این دیدار یک ساعته حجة الاسلام والمسلمین رفیع ضمن خوشامدگویی به مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: در حال حاضر موسسه مجمع الفکرالاسلامی مشغول انجام کارهای پژوهشی مختلفی از جمله موسسه السنه الشریفه می باشد که ویژگی های مهم آن عبارتند از : نظام مندی(ایجادشبکه مفاهیم دینی)، عصری نگری(پاسخ به نیازهای امروزی)، جامع نگری(تکمیل شاخه های مختلف در یک بحث)، غرض یابی(جایابی روایات متناسب با اغراض)

وی با اشاره به اینکه مسائل دینی بنیان کشور ما راتشکیل می دهد تصریح کرد: به همین خاطر کتابت کلام الله مجید همراه با ترجمه روان و شیوا یکی از کارهای مهم دیگری است که موسسه به دنبال آن است.

مدیر عامل موسسه مجمع الفکرالاسلامی با اشاره به دیدار های متعدد با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی وی از آقای حسینی کاشانی خواستار پیگیری مصوبات این جلسات شدند.

مدیر مدرسه امام زین العابدین (ع) تاکید کرد: امیدواریم این جلسه مبارک باشد و به نتایج خوب دست پیدا کند.

در ادامه مهندس سید موسی حسینی کاشانی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های موسسه نکاتی پیرامون همکاری موسسه با وزارت ارشاد بیان و از واحدهای علمی_پژوهشی موسسه بازدید به عمل آورد.

نظر بدهید

ارسال نظر

متاسفانه پیام شما ثبت نشد!

با موفقیت ثبت شد.