جامعه در جریان آثار و برکات علمی، پژوهشی پویای حوزه های علمیه قرار بگیرد

جامعه-در-جریان-آثار-و-برکات-علمی-پژوهشی-پویای-حوزه-های-علمیه-قرار-بگیرد
۲۸ آذر ۹۷
جامعه باید در جریان آثار و برکات به ویژه پژوهش های فعال و پویای حوزه های علمیه قرار بگیرد


حجه الاسلام والمسلمین رفیع در بازدید از  نمایشگاه دستاوردهای علمی واحدهای حوزوی«مشکات5» گفت: جامعه باید در جریان آثار و برکات به ویژه پژوهش های فعال و پویای حوزه های علمیه قرار بگیرد و این امر نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب و فراگیر دارد.

رییس پژوهشکده مجمع الفکرالاسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به اهمیت گردآوری آثار پژوهشی حوزه عنوان کرد: در این نمایشگاه که متعلق به هفته پژوهش است، آثار منسجمی از دستاوردهای علمی و پژوهشی حوزه های علمیه دیده می شود که گامی مثبت است.

استاد حوزه علمیه قم افزود: کارهایی که در مجموعه های مختلف پژوهشی در حوزه انجام می شود خوب و مفید و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: جامعه باید در جریان پژوهش های فعال و پویای حوزه های علمیه قرار بگیرد و این امر نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب و فراگیر دارد.

حجت الاسلام  رفیع بیان کرد: اگر انعکاس تبلیغاتی و خبری این گونه نمایشگاه ها به نحو بهتری انجام می گرفت زمینه استفاده برای افراد بیشتری فراهم می شد.

وی خاطرنشان کرد:حوزه با توجه به ظرفیت های غنی در پژوهش های جدید می تواند با ابزاری نوین مردم را در جریان فعالیت ها قرار دهد.

مدیر مدرسه علمیه امام زین العابدین(ع) افزود: حوزه در زمینه های پژوهشی به طور فعال و پویا وارد شده و در نمایشگاه نیز عملکرد خود را به بهترین نحو به نمایش گذاشت، چنین فعالیت هایی می تواند نگرش و دید جامعه در بیرون از حوزه را تحت تاثیر قرار دهد.

نظر بدهید

ارسال نظر

متاسفانه پیام شما ثبت نشد!

با موفقیت ثبت شد.