بازدید آیت الله محمدی عراقی از موسسه مجمع الفکر الاسلامی

بازدید-آیت-الله-محمدی-عراقی-از-موسسه-مجمع-الکفر-الاسلامی
۲۳ بهمن ۹۸
آیت‌الله محمود محمدی عراقی،رییس دفتر مقام معظم رهبری در قم و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۷ از موسسه مجمع‌الفکرالاسلامی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مؤسسه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آیت‌الله محمود محمدی عراقی،رییس دفتر مقام معظم رهبری در قم و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۷ از موسسه مجمع‌الفکرالاسلامی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مؤسسه قرار گرفت.


در حاشیه این بازدید جلسه‌ای با عنوان تدوین کتاب «تقریرات درس اصول فقه حضرت امام خمینی(ره)» برگزار شد که طی آن حجت‌الاسلام والمسلمین رفیع، رییس موسسه مجمع الفکرالاسلامی گزارشی از روند پژوهش، مشخصات کتاب، ویراستاری  ارائه داد.


وی افزود: این پروژه به همت یکی از پژوهشگران زبده و به نام حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن پور رو به اتمام  است که به لطف خداوند و تلاش پژوهشگران در سه یا چهار جلد به چاپ خواهد رسید.
در ادامه این جلسه آیت الله محمدی‌عراقی ضمن تورق و تأیید کتاب آماده چاپ، اظهار داشت: امیدوارم تقریرات فقهی درس خارج امام خمینی(ره) و همچنین تقریرات کتاب حج، خمس، طهارت و قضای درس حضرت آیت الله بروجردی(ره) نیز از سوی این موسسه به اتمام برسد.

نظر بدهید

ارسال نظر

متاسفانه پیام شما ثبت نشد!

با موفقیت ثبت شد.